Wierzymy, że
KAŻDY ROWER MA MISJĘ spełnić się w życiu każdego człowieka.

OPOWIEŚĆ

Wszystko zaczęło się na Słowacji w 1991 roku, kiedy założyciele Kellys, dwaj młodzi bracia - Peter i Brano Divinec, spędzali niezliczone godziny jeżdżąc na rowerach po pięknych słowackich górach. 
Przemierzając niekończące się dzikie szlaki, zaznali SMAK PRAWDZIWEJ WOLNOŚCI I NIEZALEŻNOŚCI. Smak, którego pragnie każdy człowiek, każda żywa istota od urodzenia. 
Wiedzieli już, że rower daje im taką możliwość.

Założyciele Kellys zrozumieli, że rower jest ważnym elementem ich życia i bez niego nie mogliby czuć się spełnieni. Chcieli podzielić się swoim doświadczeniem z innymi ludźmi, aby poczuli się tak samo.
 Chcieli dać innym to, na czym znają się najlepiej – rower.

Projektowanie i produkcja roweru to nie tylko łączenie elementów mechanicznych. To coś więcej. Liczy się cel, w jakim powstał rower, ponieważ ma on do spełnienia wyjątkową misję w życiu każdego człowieka.

 Ta misja nadaje sens istnienia każdemu rowerowi Kellys.
– Peter Divinec

Historia firmy:
Firma zaczynała od skromnej wypożyczalni rowerów, ale bracia Divinec od samego początku mieli pomysł na produkcję rowerów. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu i determinacji jej założycieli Kellys rozwija się od tego czasu. Od początku wystarczyły dwa lata, aby osiągnąć obroty w wysokości 30 tysięcy sprzedanych rowerów. Obecnie KELLYS EKSPORTUJE ROWERY DO PONAD 35 KRAJÓW NA CAŁYM ŚWIECIE i staje się rozpoznawalną marką rowerową zTYSIĄCE I TYSIĄCE SPRZEDANYCH ROWERÓW.

team

WARTOŚĆ MARKI

Jesteśmy ludźmi, którzy pasjonują się kolarstwem i dzielą się naszą pasją z innymi - tak jak założyciele Kellys, którzy stoją za marką Kellys. Rower zmienił nasze życie. 
Teraz my również chcemy zmienić Twoje. Jesteśmy projektantami misji rowerowych.


zaloga

Każdego dnia staramy się, aby nasze rowery były jeszcze lepsze, aby spełniały misję, dla której zostały stworzone. Dzięki nowoczesnym technologiom, inteligentnym inżynierom i najlepszym materiałom produkujemy WYSOKIEJ JAKOŚCI rowery do zadań specjalnych.

kellys

Najpierw jest misja, potem idea, która przeradza się w niepowtarzalny DESIGN rowerów i akcesoriów Kellys.

produkcja

ROWER

Dział R&D to miejsce, w którym IDEA MISJI NABIERA FIZYCZNEJ FORMY dzięki nowoczesnym i unikalnym środkom projektowym. 
Projekt, który zawiera filozofię Kellys, inteligentną inżynierię, nowoczesne materiały i technologie. Dział badawczo-rozwojowy Kellys to zespół pasjonatów inżynierii rowerowej, ale przede wszystkim aktywnych rowerzystów, którzy najlepiej wiedzą, czego potrzebują rowerzyści i akcesoria. Swoje pomysły testują na sobie. Nie ma lepszego sposobu na tworzenie PRODUKTÓW DLA PRAWDZIWYCH MOTOCYKLISTÓW.

Wartość marki opiera się na ludziach, którzy ją tworzą. Wierzymy, że każdy z nas ma coś ważnego i wartościowego do przekazania. Każdy pracownik Kellys jest istotnym elementem firmy.

— Piotr Boski

projektowanie

LOGO

Logo Kellys oznacza fundamenty marki, historię i dziedzictwo. To także symbol czegoś nowego, nowych doświadczeń, początku nowej drogi życia. Styl życia Kelly'ego. 

Logo Kellys wyraża DYNAMIKĘ i RUCH – coś, co jest istotnym elementem każdego roweru Kellys.

TWORZENIE LOGO
1. KOŁO - koło, ruch, dynamika
2. "K" - fragment "K" jako kręta droga
3. LOGO - ruch dla nowych doświadczeń

o logo
logo
 
Jeżeli potrzebujesz roweru dla Siebie zapraszamy do kontaktu z Nami!
 
 

BIKERS Joanna Strojek
Nr rachunku: PKO: 50 1020 2528 0000 0102 0623 2427
43-200 Pszczyna, ul. Słoneczna 9 
NIP: 6351153034


TOP